PHARMATHEK

רובוט בית מרקחת

ליקוט מדויק של קופסאות וגלילים

מהירות ליקוט ואחסון תרופות ללא תחרות

ליקוט של מעל ל 850 תרופות בשעה.

אחסון ידני של מעל ל600 תרופות לשעה.

אחסון אוטומטי (קריאת ברקוד, OCR, ופג תוקף) של מעל ל250 תרופות לשעה עם גריפר אחד ועד ל 500 תרופות עם שני גריפרים.

אמינות

מערכת גילוי ומניעת תקלות מוקדמת.

ליקוט מדויק ללא תקלות בזיהוי תרופה.

שטח אחסון מותאם

הרובוט בעל כמות התרופות למטר הגבוהה בקטגוריה מעל ל 4000 תרופות במטר רץ.

אמינות.

מהירות.

יעילות.

על המוצר

התאמה למרחב – מערכת אוטומטית שתוכננה להתאים באופן מושלם לכל מרחב. ניתן להתקין אותו קרוב או רחוק מהדלפק, בקומת בית המרקחת, במרתף או במפלס מוגבה.
רוחב רובוט 1.43 מטר, גובה מ 2-4 מטר ואורך מ3-15 מטר.

התאמה אישית אסתטית עם מגוון החומרים הזמינים – התאורה המעוצבת במדויק ומגוון הצבעים הרחב, החלל והריהוט של בית המרקחת משופרים באמצעות התאמה אישית של הרובוט.

יותר מרשמים ושירותים זמניים בתחנות נוספות – Euclid3D, רובוט מכני עם מערכת אחסון מוצרים זמנית, הוא תוספת שימושית לרובוט סינטסי, ומייעל עוד יותר את ביצועיו.

תוכנת ניהול מותאמת – תוכנת הניהול של Pharmathek מזהה את המיקום המתאים ביותר של כל חבילה על בסיס פרמטרים ספציפיים, ומייעלת את פעולות האחסון והמשיכה. אלגוריתם האחסון מאפשר להציב מוצרים שונים על אותו מדף, תוך ניהול השטח בתוך הרובוט ביעילות מרבית. 

מידות ויכולת – ניתן להתאמה אישית בהתאם לצרכים הספציפיים של כל בית מרקחת.


מיקום – ניתן למקם את הרובוט מאחורי הדלפק ולהפוך אותו לרהיט ואלמנט תצוגה יעיל המשפר את מערך בית המרקחת.

זמינות – לכל בית מרקחת יש את הצרכים הספציפיים שלו: מניפולטור יחיד, מניפולטור כפול או Euclid3D הן שלוש אפשרויות המאפשרות לענות על כל צורך.

מניפולטור כפול – התצורה עם שני מניפולטורים, מומלצת למכונות ארוכות, מגדילה את הביצועים בשלבי הטעינה והפריקה ומבטיחה יתירות מערכת.

ניהול תאריכי תפוגה אמיתיים וצפויים – הן בטעינה הידנית והן באוטומטית של מוצרים אפשר להשיג ולנהל פגי תוקף על מנת לייעל את ליקוט המרשמים והניהול הכולל של התרופות.

מחסן רובוטי מהיר, גמיש ובעל ביצועים גבוהים לניהול תרופות ונתוניהם. המערכת משתלבת בצורה מושלמת בתהליך העבודה ובפריסה של בית המרקחת היחיד. אפשרויות ההתאמה האישית השונות עונות על כל ציפייה והמגוון הרחב של החומרים והגימורים מסייע לתקשר את זהות בית המרקחת.

זרוע ה- Euclid3D כוללת בתוכה מקום אחסון זמני לליקוט ומסירת הזמנות ומרשמים מרובי מוצרים בבת אחת. לכן ניתן להשתמש ב- Euclid3D לטיפול בהזמנות מרובות מוצרים, תוך אופטימיזציה של זמני אספקה, עלויות וצריכה.

מהפכה בשיטות העבודה לכל רוקח, עד ל 15 תרופות בנסיעה אחת של הרובוט.

 מערכת טעינה אוטומטית – במקום מיון חבילות, בדיקת תעודות משלוח, קריאה וניטור של סבב המלאי ותאריכי התפוגה, ומילוי המוצרים למגירות השונות שלהם.

מרוקנים את תכולת הארגזים עם התרופות למתקן ההזנה ונותנים לו לעשות את השאר. עם Pharmaload, הבחירה היא קלה. מכיוון שמתקן ההזנה מטפל באופן אוטומטי בדיוק, ביעילות ובמהירות בכל אותן פעולות שהיו צריכות להיעשות באופן ידני עד עכשיו.

חסכון בזמן, שקט נפשי מוגבר ושימוש טוב יותר במשאבים לכל הרוקחים המעוניינים להתמסר לפעילותם המקצועית, תוך הסתמכות על היתרונות של בית המרקחת הרובוטי.

יתרונות המערכת הרובוטית

חסכון ניכר בזמן עבודה

ניהול אצוות ותאריכי תפוגה אוטומטיים

התממשקות למערכת ERP /WMS ממוחשבת של בית המרקחת או בית החולים

אחסון תרופות אוטומטי

מהירות ליקוט מרשם גבוהה עד פי 5 מכל מערכת רובוטית מתחרה

חסכון משמעותי במקום אחסון

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למידע נוסף ותיאום פגישת ייעוץ התקשרו:

או השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם