רובוטיקה לבתי מרקחת מבית PHARMATHEK

מהירות ליקוט ואחסון תרופות ללא תחרות

אמינות

שטח אחסון מותאם

מחסן רובוטי מהיר, גמיש ובעל ביצועים גבוהים לניהול תרופות ונתוניהם. המערכת משתלבת בצורה מושלמת בתהליך העבודה ובפריסה של בית המרקחת היחיד. אפשרויות ההתאמה האישית השונות עונות על כל ציפייה והמגוון הרחב של החומרים והגימורים
מסייע לתקשר את זהות בית המרקחת.

pharmathek 4

Euclid3D כולל בתוכו אחסון זמני לליקוט ומסירת הזמנות ומרשמים מרובי מוצרים בבת אחת. לכן ניתן להשתמש ב- Euclid3D לטיפול בהזמנות מרובות, המשרתות יותר מרוקח אחד בכל פעם, תוך אופטימיזציה של זמני אספקה, עלויות וצריכה.

מהפכה בשיטות העבודה לכל רוקח.

PHARMALOAD ניהול בית מרקחת בקלות ובנוחות.

במקום: מיון חבילות, בדיקת תעודות משלוח, קריאה וניטור של סבב המלאי ותאריכי התפוגה, החזרת מוצרים למגירות השונות שלהם.

מרוקנים את תכולת הארגזים עם התרופות למתקן ההזנה ונותנים לו לעשות את השאר. עם Pharmaload, הבחירה היא קלה. מכיוון שמתקן ההזנה מטפל באופן אוטומטי בדיוק, ביעילות ובמהירות בכל אותן פעולות שהיו צריכות להיעשות באופן ידני עד עכשיו.

חסכון בזמן, שקט נפשי מוגבר ושימוש טוב יותר במשאבים לכל הרוקחים המעוניינים להתמסר לפעילותם המקצועית, תוך הסתמכות על היתרונות של בית המרקחת הרובוטי.

יתרונות

חסכון משמעותי במקום אחסון

ניהול אצוות ותאריכי תפוגה אוטומטיים

אחסון תרופות אוטומטי

התממשקות למערכת ERP של בית המרקחת

מהירות ליקוט מרשם גבוהה עד פי 5 מכל מערכת רובוטית מתחרה

חסכון משמעותי בזמן עבודה

נגן וידאו

תכונות ופונקציונליות

התאמה למרחב– מערכת אוטומטית שתוכננה להתאים באופן מושלם לכל מרחב. ניתן להתקין אותו קרוב או רחוק מהדלפק, בקומת בית המרקחת, במרתף או במפלס מוגבה.
התאמה אישית אסתטית עם מגוון החומרים הזמינים- התאורה המעוצבת במדויק ומגוון הצבעים הרחב, החלל והריהוט של בית המרקחת משופרים באמצעות התאמה אישית של הרובוט.
יותר מרשמים ושירותים זמניים בתחנות נוספות- Euclid3D, רובוט מכני עם מערכת אחסון מוצרים זמנית, הוא תוספת שימושית לרובוט סינטסי, ומייעל עוד יותר את ביצועיו.
תוכנת ניהול מותאמת- תוכנת הניהול של Pharmathek מזהה את המיקום המתאים ביותר של כל חבילה על בסיס פרמטרים ספציפיים, ומייעלת את פעולות האחסון והמשיכה. אלגוריתם האחסון מאפשר להציב מוצרים שונים על אותו מדף, תוך ניהול השטח בתוך הרובוט ביעילות מרבית.
מידות ויכולת– ניתן להתאמה אישית בהתאם לצרכים הספציפיים של כל בית מרקחת.
מיקום– ניתן למקם את הרובוט מאחורי הדלפק ולהפוך אותו לרהיט ואלמנט תצוגה יעיל המשפר את מערך בית המרקחת.
זמינות– לכל בית מרקחת יש את הצרכים הספציפיים שלו: מניפולטור יחיד, מניפולטור כפול או Euclid3D הן שלוש אפשרויות המאפשרות לענות על כל צורך.
מניפולטור כפול– התצורה עם שני מניפולטורים, מומלצת למכונות ארוכות, מגדילה את הביצועים בשלבי הטעינה והפריקה ומבטיחה יתירות מערכת.
ניהול תאריכי תפוגה אמיתיים וצפויים– הן הטעינה הידנית והן האוטומטית של מוצרים מאפשרים להשיג ולנהל פגי תוקף על מנת לייעל את ליקוט הפניות והניהול הכולל של התרופות.