מומחים למערכות ניטור והתרעה באמצעות חיישנים אלחוטיים​ 2monitor

פתרונות יעילים וחכמים

אמינות

חסכון בזמן וכח אדם

פתרונות בכל ענפי המשק, הרפואה והטכנולוגיה.

מפעלים | חדרי קירור | חדרי שרתים | חדרי מכונות | מסעדות |מעבדות | בתי חולים

חיישנים לכל טווח טמפרטורה

מערכות החימום והקירור שלך הן קריטיות כדי להבטיח תנאי גידול מצוינים עבור היבולים, העדר או הצאן שלכם. תקלה פשוטה בציוד, שינוי פתאומי במזג האוויר או חלונות שנותרו פתוחים יכולים להיות קטסטרופליים. עם חיישן טמפרטורה, ניתן לעקוב אחר טמפרטורות מ C40- עד C60+. עם חיישני הטמפרטורה המורחבים, ניתן לנטר מצננים ומקפיאים קריטיים או מכונות בטמפרטורה גבוהה כדי להבטיח שהם פועלים כראוי.

בקרת לחות

בקרת לחות היא אחד הגורמים החשובים ביותר בקידום וייעול צמיחה בריאה של יבולים, במיוחד בחממות פנימיות וחדרי גידול. אם הלחות גבוהה מדי או נמוכה מדי, תנאי הגידול נפגעים. עם חיישני טמפרטורת סביבה ולחות של Swift Sensors, אתם יכולים למדוד את שני המצבים הקריטיים עם חיישן אחד. מכיוון שהם אלחוטיים, קומפקטיים ובעלות נמוכה.

2014

פתיחה סגירה 

דלתות, חלונות, פתחי אוורור, שערים, דוכנים וצוהרים, מפעילי מפתח להגברת או הקטנת אור השמש, זרימת האוויר או הגישה והניידות של בעלי חיים. כאשר אתם אחראים על מתקן גדול, אירוע פשוט כמו השארת דלת או שער פתוח יכול להרוס את היום שלכם – ואת העסק שלכם. חיישני Swift חיישני פתיחה/סגירה וניטור מתקנים מרחוק

נותנים לכם את השקט הנפשי לדעת מתי כל דלת, שער או פתח קריטי נפתחים או נסגרים.

התראות דליפות ונזילות

אינסטלציה וצינורות מתפוצצים עלולים לגרום נזק גדול למתקן, לגידולים ולציוד שלכם. עם התראה מידית מחיישני Swift, אתם יכולים לאתר במהירות את הדליפה ולטפל בה כדי למנוע נזק לציוד, לאלקטרוניקה או למתקן עצמו. חיישני נוכחות המים האלחוטיים שלנו לניטור נקודתי ושטח מורחב נותנים לכם התראות מידיות כאשר המים מופיעים היכן שהם לא צריכים להיות. בנוסף, אתם יכולים גם לחוש בהיעדר מים, כך שתדע מתי מאגרי מפתח או מכלים מתייבשים כדי למנוע שריפת משאבות, יבוש יבולים או בעלי חיים צמאים.

ניתור חשמל

הפסקות חשמל, עליות מתח או עלייה או ירידה מהירה בזרם עלולים לפגוע בציוד או להוריד אותו לחלוטין מהקו, ולגרום לתנאי הגידול הסביבתיים לצאת משליטה. באמצעות שימוש בחיישני swift האלחוטיים לניטור המתח תדעו אם, מתי ולכמה זמן יש בעיות במכות המתח והזרם השונים שלכם. בחרו מתוך מדי מתח AC ו-DC או חיישני זרם גבוה לצרכי ניטור ההספק התובעניים ביותר שלכם.

הפעילות שלנו כוללת

אפיון

התקנה

הטמעה

שרות

תחזוקה

כיול​

תכונות ופונקציונליות

התאמה למרחב– מערכת אוטומטית שתוכננה להתאים באופן מושלם לכל מרחב. ניתן להתקין אותו קרוב או רחוק מהדלפק, בקומת בית המרקחת, במרתף או במפלס מוגבה.
התאמה אישית אסתטית עם מגוון החומרים הזמינים- התאורה המעוצבת במדויק ומגוון הצבעים הרחב, החלל והריהוט של בית המרקחת משופרים באמצעות התאמה אישית של הרובוט.
יותר מרשמים ושירותים זמניים בתחנות נוספות- Euclid3D, רובוט מכני עם מערכת אחסון מוצרים זמנית, הוא תוספת שימושית לרובוט סינטסי, ומייעל עוד יותר את ביצועיו.
תוכנת ניהול מותאמת- תוכנת הניהול של Pharmathek מזהה את המיקום המתאים ביותר של כל חבילה על בסיס פרמטרים ספציפיים, ומייעלת את פעולות האחסון והמשיכה. אלגוריתם האחסון מאפשר להציב מוצרים שונים על אותו מדף, תוך ניהול השטח בתוך הרובוט ביעילות מרבית.
מידות ויכולת– ניתן להתאמה אישית בהתאם לצרכים הספציפיים של כל בית מרקחת.
מיקום– ניתן למקם את הרובוט מאחורי הדלפק ולהפוך אותו לרהיט ואלמנט תצוגה יעיל המשפר את מערך בית המרקחת.
זמינות– לכל בית מרקחת יש את הצרכים הספציפיים שלו: מניפולטור יחיד, מניפולטור כפול או Euclid3D הן שלוש אפשרויות המאפשרות לענות על כל צורך.
מניפולטור כפול– התצורה עם שני מניפולטורים, מומלצת למכונות ארוכות, מגדילה את הביצועים בשלבי הטעינה והפריקה ומבטיחה יתירות מערכת.
ניהול תאריכי תפוגה אמיתיים וצפויים– הן הטעינה הידנית והן האוטומטית של מוצרים מאפשרים להשיג ולנהל פגי תוקף על מנת לייעל את ליקוט הפניות והניהול הכולל של התרופות.